Voorlopige kalender, deze kalender is onder voorbehoud.

Maandag 23 augustus 2021: start competitietrainingen C3/C2/C1 en seniors.

Zaterdag 11 september 2021: bijscholing lesgevers.

Zaterdag 11 september 2021: van 16 uur tot 17 uur 30 opendeurdag zwemschool, afhalen van de lidkaarten en badmutsen.

Maandag 13 september 2021: start zwemlessen g-zwemmen, sportief A, volwassenen maandag. Start lessen aquagym voor de groepen A en B.

Dinsdag 14 september 2021: start zwemlessen zwemschool, sportief C, volwassenen dinsdag en jong-volwassenen.

Woensdag 15 september 2021: start zwemlessen sportief B. Start lessen aquagym voor de groepen C en D. Start competitietraining C4.

Vrijdag 17 september 2021: start zwemlessen volwassenen vrijdag.

Zaterdag 18 september 2021: start zwemlessen sportief D en fasttrack.

Van zaterdag 30 oktober 2021 tot en met vrijdag 5 november 2021: geen lessen voor de zwemschool, g-zwemmen, sportief A/B/C/D, fasttrack, jong-volwassenen, volwassenen en aquagym ( herfstvakantie).

Zaterdag 13 november 2021 en dinsdag 16 november: tussentijdse evaluaties zwemschool en fasttrack ( opgelet! Geen overgang naar de volgende groep!).

Week van 1 december 2021: bezoek van de Sint.

Van vrijdag 24 december 2021 tot en met vrijdag 7 januari 2022: geen lessen voor g-zwemmen, sportief A/B/C/D, zwemschool, fasttrack, jong-volwassenen, volwassenen en aquagym ( kerstvakantie).

Zaterdag 22 januari 2022 en dinsdag 26 januari 2022: overgangsevaluaties zwemschool en fasttrack ( afsluiting eerste lessenreeks van het seizoen).

Zaterdag 29 januari 2022: zwemhappening + afhalen evaluaties. zwemhappening geannuleerd

Dinsdag 1 februari 2022: start nieuwe lessenreeks zwemschool.

Zaterdag 5 februari 2022: start nieuwe lessenreeks fasttrack.

Van zaterdag 26 februari 2022 tot en met vrijdag 5 maart 2022: geen lessen voor g-zwemmen, sportief A/B/C/D, zwemschool, fasttrack, jong-volwassenen, volwassenen en aquagym ( krokusvakantie).

Zondag 6 maart 2022: PACO wedstrijd ( voormiddag) voor de zwemschool ( vanaf groene badmutsen/ Wedstrijd SCZ voor licentiezwemmers ( namiddag).

Zaterdag 26 maart 2022 en dinsdag 29 maart 2022: tussentijdse evaluaties zwemschool ( opgelet! Geen overgang naar de volgende groep!)

Zaterdag 2 april 2022: uitzonderlijk zwemles tijdens de vakantie.

Van maandag 4 april 2022 tot en met maandag 18 april 2022: geen lessen voor g-zwemmen, sportief A/B/C/D, zwemschool, fasttrack, jong-volwassenen, volwassenen en aquagym ( paasvakantie).

Maandag 18 april 2022: geen competitietraining ( paasmaandag).

Zaterdag 29 april 2022: Take- away ( Lasagna+ tiramisu)

Zaterdag 21 mei 2022: testdag competitie ( groen/geel/donkerblauw/sportief)

Maandag 6 juni 2022: geen les voor g-zwemmen, sportief A, aquagym A en B, geen competitietraining ( pinkstermaandag- zwembad gesloten).

Zaterdag 11 juni 2022 en dinsdag 14 juni 2022: overgangsevaluaties.

Zaterdag 11 juni 2022: overgangsevaluaties fasttrack.

Zaterdag 18 juni 2022: Speelles ( meer info volgt), laatste les fasttrack en sportief D.

Maandag 20 juni 2022: laatste les sportief A en volwassenen maandag. Laatste les aquagym A en B.

Dinsdag 21 juni 2022: laatste zwemles, voor onze zwemschool, sportief C en volwassenen dinsdag. Afhalen van de evaluaties voor onze zwemschool.

Woensdag 22 juni 2022: laatste zwemles sportief B en laatste les aquagym C en D.

Vrijdag 24 juni 2022: laatste les jong-volwassenen, laatste les volwassenen vrijdag. Laatste competitietraining voor de zwemmers die niet meegaan op stage.

Zaterdag 25 juni 2022: Gouden Eend - wedstrijd voor 9-10 jarigen georganiseerd door onze club.

Vrijdag 1 juli 2022: vertrek competitiestage Slovenië

Dinsdag 19 juli 2022: Recordpoging in Zaventem (enkel de zwemmers die meegingen op stage)

 

 

 

 

 

 


Wedstrijden 2021-2022
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 S* Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Opmerking

September 26 Dilbeek  DIVZ - open    x x x x afgesloten Zwemmers     zo  
Oktober  10 Vilvoorde KVZP - Lange afstand    x x x x

 afgesloten  

Zwemmers     zo  
Oktober 16-17 Leuven Provinciale kampioenschappen   x x x x afgesloten  Zwemmers    za-zo vanaf geboortejaar 2010
Oktober  24 Zaventem/Vilvoorde 2 clubs    x x x x afgesloten Zwemmers   Programma zo   
Oktober 30-31 Mons       x x   afgesloten Zwemmers   za-zo  selectie ( A-zwemmers)
Oktober 31 Meise Provinciale kampioenschappen - Lange Afstand   x x x x afgesloten Zwemmers   zo-ma   
November 6-7 Kortrijk VJK korte baan     x      afgesloten Zwemmers   za-zo  selectie ( 11-14 jaar)
November 13-14 Leuven BK kort bad            afgesloten  Zwemmers    za-zo   
November 19-21 Oostende ROSC - Speedo Meeting       x   afgesloten Zwemmers    za-zo   
November 27 Overijse

PACO wedstrijd ( namiddag)

ZORO - CVB (avond)

x  x x x x afgesloten

Zwemmers_CVB

 Zwemmers_PACO 

 

za PACO

za CVB 

PACO: voor niet licentiezwemmers van C4 en C3
December 26 Tienen TRUST - Recordpoging   x x x x  afgesloten Zwemmers    za 

 

Januari 9 Antwerpen KAZSC Wisselsprintcriterium Frank Pepermans 2022     x x  x afgesloten Zwemmers    zo  
Januari  16 Tremelo ZCT CVB x x        afgesloten Zwemmers    zo   
Januari 22-23 Antwerpen Flanders Swimming Cup     x x  x afgesloten     za-zo  selectie
Januari 30 Molenbeek DIZV- CVB      x x   x

afgesloten

Zwemmers    zo  niet voor deelnemers aan FSC.
Februari 6 Leuven CVB  x  x x  x   x afgesloten Zwemmers    zo  
Februari 11-13 Antwerpen Vlaamse Jeugd Talent Challenge   x x     afgesloten     we  selectie (11-15)
Februari 25-27 Antwerpen Vlaamse Kampioenschappen 15+       x x afgesloten     we  selectie (+15)
Maart 6 Zaventem PACO           afgesloten     zo  
Maart 6 Zaventem SCZ CVB  x x x x x afgesloten      zo   
Maart 13 St Pieters Leeuw             afgesloten     zo  
April 2-3 Antwerpen ADSR     x x x afgesloten     zo  
April 8-10 Antwerpen AIYSC     x x x  afgesloten        selectie
April 18 Genk Paasmeeting     x x x afgesloten      ma  
April 24 Vilvoorde CVB x x x     afgesloten      zo  
Mei 8 Dilbeek CVB x x x     afgesloten        
Mei 22 Tremelo Lenteprijs x x x      afgesloten        
Mei 25-27 Oostende Speedo meeting     x x x  afgesloten        
Juni 25 Zaventem Gouden Eend         open tot 10/6         9-10 jarigen
Juni 25 Izegem Krekelwedstrijd      x open tot 2/6         
Juli 19 Zaventem Recordwedstrijd x x x x x         enkel stage
Juli 22-24 BJK Belgische Jeugd                    enkel stage + selectie
Juli 29-31 BK Belgische K                   enkel stage +selectie (+15)
Wedstrijden 2020-2021
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 S* Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Opmerking

September 13 Aarschot  KAZS/ZCT x x x x x afgesloten Zwemmers  Info  zo  
Oktober 11 Zaventem Battle SCZ/KVZP  x  x  x  x afgesloten Zwemmers  Info  zo  Draaiboek
Oktober 17-18 Leuven PK  x x x x x afgesloten Zwemmers  Info 

za 

zo

 
Februari - Digicup Deel 1 VZF x x

x

x x       we  
Maart - Digicup Deel 2 VZF x x

x

x x       we  
Mei 9 Zaventem SCZ (intern) x x

x

x x          
Juni 25 Zaventem SCZ

x

x x x x       vr  
Juli  2 Zaventem SCZ Lange Afstand x x x x x       vr  enkel stage 
Juli 18 Vilvoorde SCZ/KVZP/ZORO x x x x x       zo  enkel stage 
Juli 21 Zaventem SCZ/KVZP/ZORO x x x x x       wo enkel stage 
Juli 24 Vilvoorde SCZ/KVZP/ZORO x x x x x       za enkel stage 
 
Wedstrijden 2019-2020
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 S* Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Opmerking

September 15 Aarschot Aflossing (KAZS) x x x x Afgesloten Zwemmers    zo   
Oktober Vilvoorde Lange Afstand (KVZP)   Afgesloten x      
Oktober 13

Sint-PietersLeeuw

Swimming Cup Zennevallei

  x x x x Afgesloten Zwemmers    zo   
Oktober 19-20 Leuven PK              Zwemmers   za-zo   
Oktober 

27/10

1/11

Meise PK Lange afstrand x x x x x Afgesloten Zwemmers     zo-vr  
November 3/11  Sint-Pieters- Woluwe  CVBB (DDAT & SCZ) x Afgesloten Zwemmers     zo  
November  17/11  Oostende  Grote Prijs     x x   Afgesloten Zwemmers    zo  
November 24/11 Hasselt 200meters     x x   Afgesloten Zwemmers     zo   
December 1/12 Asse PACO wedstrijd            Afgesloten     zo  
December 7/12

Mol

Lange afstand           Afgesloten Zwemmers   za  
December 22/12 Tremelo Kerstprijs x   x x   Afgesloten Zwemmers   zo   
December 28/12  Leuven Laatste kans x x x x   Afgesloten Zwemmers    za  
Januari 5/01 Antwerpen Pepermans   x x x x Afgesloten Zwemmers   zo   
Januari 12/01 Tremelo CVB x x       Afgesloten Zwemmers    zo   
Januari 25/01 Zavetem - CC Factorij OPLEIDING : "Stress workshop"  x Afgesloten        
Januari 26/01 Aalst Sprintwedstrijd     x x x Afgesloten Zwemmers    zo  
Januari 26/01 Molenbeek Cup Vlaams Brabant & Brussel x x x     Afgesloten Zwemmers    zo   
Februari 2/02 Vilvoorde 400 meter wedstrijd x x x x x Afgesloten Zwemmers    zo  
Februari  7-9/02 Antwerpen Vlaamse Jeugdkamp. (VJK)                 we  
Februari 16/02 Leuven CVB x x x x   Afgesloten Zwemmers    zo   
Februari 21-23/02 Antwerpen Vlaamse kamp. (VK)                 we  
Maart 08/03 Zaventem PACO + CVB x x x x x

CVB Afgesloten

Paco Afgesloten

CVB Zwemmers 

PACO Zwemmers

 

zo CVB 

zo PACO

 
                           
Wedstrijden 2018-2019
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C3+ C2 C1 Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 30 Dilbeek Open (DIVZ) x x   x Afgesloten      zo  
Oktober 7 Kapelle o/d Bos CVB (ZCK) x x     x Afgesloten      zo  
Oktober 20-21 Leuven PK   x   x x Afgesloten      za-zo  
November 4 St-Pieters Woluwe CVBB 50m (SCZ-DDAT) x x   x x Afgesloten    

 zo

Medaille

 
November 18 Leuven Memorial Vandebosche (LAQUA) x       Afgesloten     zo  
November 24 Oostende Grote prijs stad Oostende (ROSC)       x x Afgesloten    

za

meisjes

jongens

 
December 1-2 Boom Lange afstand (LOR)  x   Afgesloten      za-zo  
December 29 Leuven Recordpoging (LAQUA)   x   x x Afgesloten      zo  
Januari 6

Antwerpen +

Meise

Schaal Pepermans (KAZC)+

Arena Cup (AART)

    x Afgesloten    

zo_Antw

 zo_Meise

 
Januari 13 Tremelo CVB (ZCT) x x x     Afgesloten       zo  
Januari 19-20 Antwerpen Flanders (VZF)           Afgesloten         
Januari 27 Aalst Sprintwedstrijd (ZNA)       x x Afgesloten       zo  
Januari 27 Molenbeek CVB&B (PB) x     Afgesloten       zo  
Februari 8-10 Antwerpen VJK (VZF)                

za

zo

 
Februari 17 Aarschot CVB (KAZS) x x x x x Afgesloten      zo  
Februari 24 Leuven CVB (LAQUA) x x x x x Afgesloten      zo  
Maart 1-3 Antwerpen VK (VZF)                    
Maart 17 Zaventem CVB (SCZ) x x x x x Afgesloten     zo  
Maart 17 Zaventem PACO (SCZ)           Afgesloten     zo  
Maart 31 Strombeek CVB (SCSG) x x x x x Afgesloten     zo  
April 6-7 Gent MEGA x x x x x Afgesloten    

za

zo

Finales

 
April 22 Leuven Tyr Cup (LAQUA) x x x     Afgesloten    

ma

ma (meerkamp)

 
April 22 Genk Paasmeeting (GVZN)       x x Afgesloten      ma  
April 27-28 Aarschot Vlaams Brabant Classic Swimming Meeting (KAZS) x x x x x Afgesloten     we   
Mei 5 Hasselt Beker Stad Hasselt (HZS)       x x Afgesloten       zo  
Mei 12 Vilvoorde CVB (KVZP) x x x     Afgesloten      zo  
Mei 18 Grimbergen PACO           Afgesloten     za  
Mei 17-19 KBZB Open Belgische (KBZB)           Afgesloten         
Mei 24-26 Oostende Speedo meeting (ROSC)   x   x x Afgesloten     za  
Mei 26 Tremelo Lenteprijs x   x     Afgesloten     zo  
Mei 30 Woluwe CNSW    x x x x Afgesloten     do  
Juni 22 Izegem Krekelwedstrijd (IKZ)   x x x Afgesloten     za   
Juni 26 Zaventem Gouden Eend (SCZ) x         Afgesloten     wo  
Juli 12-14 VZF Zomercriterium (VZF)           Afgesloten         
Juli 16 Zaventem Recordpoging (SCZ)           Afgesloten     di  
Juli 19-21 KBZB Belgische Jeugdkampioenschappen            Afgesloten      we  
Juli 26-28 KBZB Belgische kampioenschappen            Afgesloten      we  
Wedstrijden 2017-2018
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 26 Dilbeek Open DIZV     x x afgesloten      zo  
Oktober 1 Landen LSVZ 400 m - 200 wis   x x x

afgesloten

    zo  
Oktober 14-15 Leuven PK      x x

afgesloten

   

za / zo

 
Oktober  29 Boom PK lange afstand   x x x afgesloten     zo   
November 1 Boom PK lange afstand   x x x afgesloten        
November 5

Sint-Pieters

Woluwe

CVB SCZ-DDAT   x x x afgesloten     zo 

 

November  19 Vilvoorde CVB KVZP   x x x   afgesloten      zo  
December 30 Leuven recordpoging   x x x

afgesloten

     zo  
Januari 7 Antwerpen Schaal Pepermans     x x

afgesloten

     zo  
Januari 14 Tremelo CVB x x x x

afgesloten

     zo  
Januari 28 Aalst Sprintwedstrijd     x x

afgesloten

     zo  
Februari 3 Overijse CVB   x   x

afgesloten

    za  
Februari 4 Vilvoorde 400 meters x x x x

afgesloten

     zo  
Februari 9-11 Antwerpen

Vlaamse Jeugd-

kampioenschappen

  x x    limieten!      we  
Februari 23-25 Antwerpen Vlaamse Kampioenschappen       x  limieten!      we  
Maart 4 Zaventem PACO SCZ                zo vm  
Maart 4 Zaventem CVB SCZ x x x x  afgesloten      zo nm  
Maart 11 Landen Sprintcup x x x x afgesloten      zo  
April 2 Genk Paasmeeting     x x  afgesloten      ma  
April 15 Kapelle ZCK Feryn sprint cup x x x x

 afgesloten

     zo  
April 29 HZS Beker stad Hasselt     x x afgesloten      zo  
Mei 21 Woluwe Sint-Pieters Woluwe x  x  afgesloten      zo  
Mei 25-27 Oostende Rosc   x x x  afgesloten    

za

zo

 
Juni 27 Zaventem Gouden eend x x    

 afgesloten

     wo  
Juli 13-15

West-

Vlaanderen

(Izegem)

Vlaams Zomercriterium   x x x afgesloten      we  
Juli 17 Zaventem recordpoging x x x x afgesloten      di  
Juli 20-22  Charlerloi BJK   x x  

 persoonlijke 

uitnodiging

     we  
Alle wedstrijden zijn onder voorbehoud!